Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłowie się urządzają. Pod tymi adresami otworzą swoje biura

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2019 r. o 18:57 Powrót do artykułu
Wygląd sklepikarki
 Jak można zamieszczać takie komentarze, ciekawe jak Ty wyglądasz internauto, który tak podle hejtuje. Pani Wcisło cokolwiek by mówić o merytoryce, jesli chodzi o wygląd to bardzo zadbana kobieta z klasą - w polityce to również ma znaczenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląd sklepikarki
Jak można zamieszczać takie komentarze, ciekawe jak Ty wyglądasz internauto, który tak podle hejtuje. Pani Wcisło cokolwiek by mówić o merytoryce, jesli chodzi o wygląd to bardzo zadbana kobieta z klasą - w polityce to również ma znaczenie...
 Oooo ktoś tu punkciki chce załapać u poślicy. Kampania minęła i warkocz się pojawił. Za nim się urządzi to kadencja jej minie. Czas zdjąc te banery bo już nudne te podziękowania się robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej, jeśli się urządzają, niż mieliby urządzić nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej, jeśli się urządzają, niż mieliby urządzić nas.
 A córunia to już fuszkę w W-wie lub biurze poselskim dostała czy jeszcze nie.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć przyjaciele Nazywam się TERESA ZAJAK Jeśli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosiłem cię do skontaktowania się z ANNA CHROMA I nie będziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pożyczkę w wysokości 130 000 Zl dzięki temu wspaniałemu człowiekowi Aby uzyskać więcej informacji Odpowiedz mi krótką wiadomością Lub skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą annachroma1949@gmail.com skontaktuj się z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Będziesz miał rozwiązania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jeśli nie potrzebujesz pożyczki Więc poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie to przy Rayskiego nie ma biur są prywatne mieszkania a lokalizacje Okopowa i zmiany hm czuje tu chyba dać komuś zarobić na wynajmie i to posłowie hm i sie zaczeło! Ciekawe czy rodziny znowu będą pracować?? Znowu to samo i dorwać się do władzy i aby kasa jest to okropne w partiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie czy biura będą tak usytuowane aby osoby niepełnosprawne mogły dostać się bez wykonywania telefonu oraz ci co nie mają swobodnie podjechać i porozmawiać!!!?? Czy będzie !! Wyjdziemy i porozmawiamy!!?? Partie wybrały największych układowi a o jednej pisali nawet że córkę na prezesów wsadziła no to teraz ma pole do manewrów ech ........ życie pokaże ale i będziemy śledzić posłów czy zgodnie z przepisami robią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tych z PO nie warto zaglądać, nie mają władzy ani na nic nie wpłyną..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...